Letošní sezóna

    • 18. 12. pátek
      • OTEVŘENO20
        START21
    • SPS - křest desky + Falešný Obvinění - zrušeno
      • STYLPunk
      • VSTUPNÉ200,-
      • OTEVŘENO20
        START21
        • 20. 11. pátek
        • OTEVŘENO21
          START22
      • Basic Connects w/ Sunshine People - zrušeno
        • STYLHouse
        • VSTUPNÉ90 Kč
        • OTEVŘENO21
          START22
        • 14. 11. sobota
          • OTEVŘENO20
            START21
        • Znouzectnost - zrušeno
          • STYLPunk
          • VSTUPNÉ150,-
          • OTEVŘENO20
            START21
            • 13. 11. pátek
              • OTEVŘENO20
                START21
            • Skyline - křest desky - zrušeno
              • STYLDNB, Electronica, POP
              • VSTUPNÉ250,-
              • OTEVŘENO20
                START21
                • 30. 10. pátek
                  • OTEVŘENO20
                    START21
                • E!E + N.V.Ú. tour 2020 - zrušeno
                  • STYLPunk
                  • VSTUPNÉ200,-
                  • OTEVŘENO20
                    START21
                    • 23. 10. pátek
                    • OTEVŘENO21
                      START22
                  • Shift w/Smack One (dj-set) - zrušeno
                    • STYLRap, Dubstep, Grime, Techno
                    • VSTUPNÉ150,-
                    • OTEVŘENO21
                      START22
                    • 20. 10. úterý
                    • OTEVŘENO20:00
                      START
                  • Erika Stárková & Bill Candy, pořádá Nostalgie Music Agency - zrušeno
                    • STYLFunky, Jazz, Rock
                    • VSTUPNÉ200,-
                    • OTEVŘENO20:00
                      START
                    • 16. 10. pátek
                    • OTEVŘENO21
                      START22
                  • Basic Connects w/ Magors - zrušeno
                    • STYLDeep house
                    • VSTUPNÉ90,-
                    • OTEVŘENO21
                      START22
                    • 9. 10. pátek
                    • OTEVŘENO20
                      START21
                  • Otvíráme Metro Club w/Prago Union - zrušeno
                    • STYLHip-hop alternative
                    • VSTUPNÉ200,-/250,-
                    • OTEVŘENO20
                      START21
                    • 19. 9. sobota
                    • OTEVŘENO20
                      START21
                  • Zrušeno!! - Benefiční koncert pro skautské středisko M. Seiferta Beroun, pořádá J. Duben
                    • STYLPOP
                    • VSTUPNÉ150,-
                    • OTEVŘENO20
                      START21
                    • 7. 5. čtvrtek
                  • Rugkutta UK - zrušeno
                    • 24. 4. pátek
                  • Smack One (dj set) - zrušeno
                    • 17. 4. pátek
                  • Basic Connects w/ Magors - zrušeno
                    • 10. 4. pátek
                      • OTEVŘENO
                        START20
                    • Radio Metro - live stream
                      #kulturažije
                      • STYLdubstep, grime, uk garage, techno
                      • VSTUPNÉfree
                      • OTEVŘENO
                        START20
                        • 28. 3. sobota
                        • OTEVŘENO20
                          START21
                      • Hudbou proti xenofobii
                        Commodore 64, Interpunkce, Kosy Gen, Kraost, Porajmos - zrušeno
                        • STYLdiy punk hardcore 161 trash
                        • VSTUPNÉ120,-
                        • OTEVŘENO20
                          START21
                        • 27. 3. pátek
                          • OTEVŘENO21
                            START22
                        • Sickness w/ Tony P (A51)
                          XannyM, Dopeminik, Jakubeer, $urvedior - zrušeno
                          • STYLtrap, rap, grime, bass
                          • VSTUPNÉ70,-
                          • OTEVŘENO21
                            START22
                            • 20. 3. pátek
                            • OTEVŘENO21
                              START22
                          • Stuffin Bucket
                            Pixie (t2b, letitroll), Rich (bass beast), Očík (Yoda sound system) - zrušeno
                            • STYLdnb
                            • VSTUPNÉ90,-
                            • OTEVŘENO21
                              START22
                            • 14. 3. sobota
                            • OTEVŘENO19:30
                              START20.00
                          • Underground Comedy + after party - zrušeno
                            • STYLstand up comedy
                            • VSTUPNÉ150,- v předprodeji, goout.cz, 200,- na místě, after party: 70,-
                            • OTEVŘENO19:30
                              START20.00
                            • 13. 3. pátek
                            • OTEVŘENO21
                              START22
                          • Shift
                            nkl 94 (Yolo), Tchagun (A51), Chpln, Rzah - zrušeno
                            • STYLdubstep, grime, uk garage, techno
                            • VSTUPNÉ70,-
                            • OTEVŘENO21
                              START22
                            • 6. 3. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • United Flavour - Here To Stay Tour
                            • STYLreggae-r&b
                            • VSTUPNÉ200,- v předpodeji mic beroun, 250,- na místě
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 28. 2. pátek
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                          • SPS, S.n.a.D.
                            • STYLPunk
                            • VSTUPNÉ150 Kč
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                            • 21. 2. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Sickness
                            DJ De (Explicit), XannyM, Dopeminik, Jakubeer, $urvedior
                            • STYLTrap, Rap, Grime, Bass
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 14. 2. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Hugo Toxxx 1000 Tour
                            support by Pridenyyy, Huclberry, Dj Stalone
                            • STYLRAP
                            • VSTUPNÉ250/300 Kč v předpodeji MIC Beroun, 350 Kč na místě
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 8. 2. sobota
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                          • Mucha
                            Tos Posrals Tour
                            • STYLPunk-Schlager
                            • VSTUPNÉ250 Kč v předpodeji goout.net, 300 Kč na místě
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                            • 7. 2. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Collapse presents
                            Mejra (NSK), Chrpa (Silent Noise), George & Stefa (Collapse)
                            • STYLElectro, Techno, Acid
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 31. 1. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Shift w/ Tchagun (A51), Chpln, Rzah
                            • STYLDubstep, Grime, UK Garage
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 24. 1. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Cocoman & Solid Vibes
                            • STYLRaggae, Pop
                            • VSTUPNÉ190 Kč předpodej MIC Beroun, smsticket.cz, 250 Kč na místě
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 17. 1. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • M&Gors sound system
                            • STYLDeep House
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 27. 12. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Sickness – XannyM, Dopeminik, Jakubeer, $urvedior
                            • STYLTrap, Rap, Grime, Bass
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 25. 12. středa
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • HP Techno Christmas w/ Nkyp – Loaren, Nkyp, Chris Lay, Kanhäuser
                            • STYLTechno & House
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 20. 12. pátek
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                          • Funk Fiction – La Fanka + after party w/ Marty (King Sound Steppaz)
                            • STYLCrossover-Funk
                            • VSTUPNÉ100 Kč
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                            • 13. 12. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Shift w/ Komander (A51), Tchagun (A51), Chpln, Rzah
                            • STYLDubstep, Grime, UK Garage
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 6. 12. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • SB w/ Bass Beast crew - Rich, Basstien & NU.C, Zachy
                            • STYLDnB
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 30. 11. sobota
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                          • Hudbou proti xenofobii – Carl Gut, Antisocial Skills, Orban, Kibera, Bezejmenní psi
                            • STYLPunk, Crust, Hardcore, Grind
                            • VSTUPNÉ120 Kč
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                            • 29. 11. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Sickness w/ Dryman (A51, 2xTolik, Funk’d Up) + XannyM, Dopeminik, Jakubeer, $urvedior
                            • STYLTrap, Rap, Grime, Bass
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 22. 11. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • All night long w/ Dj Tráva
                            • STYLHouse & Techno
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 15. 11. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Shift w/ Sir Free (Grime Warrior) & Pirez (A51), Tchagun (A51), Chpln, Rzah
                            • STYLDubstep, Grime, UK Garage
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 9. 11. sobota
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                          • Katarzia
                            • STYLAlternative
                            • VSTUPNÉ150 Kč
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                            • 8. 11. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Basic Connects w/ Sunshine People – Oldies but housies! Jan Berdych & Libor
                            • STYLDeep House, House, Melodic House & Techno
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 2. 11. sobota
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                          • The Atavists Lo-Fi Live tour, The Oxx, Dirty Blondes
                            • STYLSurf-Stoner Rock, Punk-Rock’n’ Roll, Garage-Punk
                            • VSTUPNÉ120 Kč
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                            • 1. 11. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Sickness w/ Angry Tableflip (WeDontFollow) + XannyM, Dopeminik, Jakubeer, $urvedior
                            • STYLTrap, Rap, Grime, Bass
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 25. 10. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • M&Gors sound system
                            • STYLDeep House
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 18. 10. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Fast Food Orchestra
                            + after party w/ King Sound Steppaz
                            • STYLSka-Reggae
                            • VSTUPNÉPředprodej: 190 Kč MIC Beroun a smsticket.cz, 250 Kč na místě, after party 70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 11. 10. pátek
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                          • Shift w/ Silhouette vs. Vision of 1994 (Harmless Youth), Tchagun (A51), Chpln, Rzah
                            • STYLDubstep, Grime, UK Garage, Techno
                            • VSTUPNÉ70 Kč
                            • OTEVŘENO21:00
                              START22:00
                            • 4. 10. pátek
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00
                          • Black Hill & Murder Inc.
                            • STYLHeavy-Heavy, Thrash
                            • VSTUPNÉ100 Kč > 21:00 > 150 Kč
                            • OTEVŘENO20:00
                              START21:00